Własny biznes z Avon?

Lider Avon to osoba, która buduje swój własny zespół konsultantek i na tym zarabia. Dzięki temu możesz pracować zawsze w wolnej chwili, a dodatkowa gotówka trafi na Twoje konto po zakończeniu katalogu.

Lider-avon-biznes

WŁASNY BIZNES

Jako lider Avon działasz na swój własny rachunek. Możesz współpracować na zasadach działalności gospodarczej, lub na podstawie umowy zlecenie. Niezależnie od tego jaki model współpracy wybierzesz, to Ty jesteś swoim własnym szefem, a pieniądze trafiają na Twoje konto zawsze po zakończeniu kampanii. Rozwijaj się i korzystaj z możliwości jakie daje Ci Avon

DLA NOWYCH LIDERÓW

Jako nowa osoba w Avon bierzesz udział w atrakcyjnym programie dla nowych liderów. Dzięki Twojemu zaangażowaniu oraz motywowaniu swojego zespołu możesz uzyskać fantastyczne wyniki, które przełożą się na Twoje wynagrodzenie.

program-samochodowy-avon

ZDOBĄDŻ SAMOCHÓD OD AVON 

Program samochodowy oznacza to ze Avon pomaga sfinansować Twój Leasing. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać jedną z marek, TOYOTA, OPEL, BMW, LEXUS. 

Samochód który wybierzesz będzie fabrycznie nowy, istnieje możliwość odbioru auta od 0 zł.

Własne 4 kółka finansowane przez AVON. Można zamówić samochód jak tylko otrzymasz status Menedzer 1. Do tego celu możesz dojść bardzo szybko, jeśli bardzo zmotywujesz swoich konsultantów i przyciągniesz nowych liderow do swojego zespołu.

 

Lider-Avon

ZARABIAJ DUŻO I JESZCZE WIĘCEJ

Wszystko zależy od Ciebie i Twojego zespołu. Od Avon otrzymujesz pełne wsparcie, a od nas także wsparcie i doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata.

Motywacja, prezenty i doświadczenie podziel się tym ze swoim zespołem i konsultantami .Będzie to duża pomoc w rozwoju biznesu.

ZDOBĄDŹ SUPER BONUS NA ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI

Na samym początku otrzymasz duże bonusy na rozwój firmy i będziesz mógł zarobić dodatkowe pieniądze na rozwój zespołu i przyciągnięcie nowych konsultantów.

Lider Avon

PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA

Avon dba o Twoje zdrowie i pomaga w uzyskaniu pakietu medycznego już od 1 zł.

DLACZEGO WAŻNE DBAĆ O ZDROWIE?

Żadna osoba nie jest odporna na różnorodne choroby. Niektóre choroby mogą być wrodzone, inne rozwijają się w procesie życia, a jeszcze inne są wynikiem odniesionych obrażeń. Tak czy inaczej, zdrowie musi być monitorowane tak dokładnie, jak to możliwe.