Ile zarabia konsultantka Avonu?

Bycie konsultantką AVON to najlepszy sposób na zarobienie od kilkuset złotych miesięcznie do nawet kilkunastu tysięcy.

konsultantka-avon

W jaki sposób i ile zarobisz dzięki Avon?

Konsultantka w zależności od ilości zamówionych produktów, otrzymują od sprzedanych towarów marżę w wysokości od 15% do nawet 40% – sporo, prawda?

Przy zamówieniach opiewających na wysokie kwoty, np. 3 000 zł, zarobki stają się coraz bardziej interesujące

Pracując jedynie jako konsultantka, jesteś w stanie osiągnąć ciekawe, zadowalające kwoty, jednak pojawia się sposób na to, aby zarabiać jeszcze więcej i jeszcze szybciej.

konsultantka-avon

Korzystaj od pierwszego dnia 15% rabatu

Konsultankta przedstawia katalogi swoim znajomym polecając im kosmetyki i dając możliwość zamówienia przez nią. Za całe zamówienie rachunek konsultantki zostaje pomniejszony o określony procent. Jest on zależny od wartości zamówienia. Różnica ta nazywana jest opustem. Stopnie zniżek wyglądają następująco:

  • 15% – przy zamówieniu poniżej do 200 zł
  • 20% – przy zamówieniu od 200 do 450 zł
  • 27% –przy zamówieniu od 450 do 850 zł
  • 30% – przy zamówieniu od 850 do 1600 zł
  • 35% – przy zamówieniu od 1600 zł
  • 40% – przy zamówieniu od 3100 zł i powyżej

 

konsultantka-avon

Współpraca z Avon? To się opłaca!

Zatem im większe zamówienie zrobisz tym większy rabat zgarniesz i możesz zarobić więcej na różnicy między ceną katalogową dla przyjaciół a sumą rachunku.

Z Avon rejestracją online  nie wiążą się żadne koszty. Jest to całkiem bezpłatne i nie płacisz absolutnie żadnego wpisowego. Nie ponosisz również żadnych konsekwencji za nieskładanie zamówień. W każdym monecie możesz zdecydować się na zamkniecie konta. Jeśli nie składasz zamówień przez 12 miesięcy to Twoje konto wygasa. Jeśli po takiej sytuacji zachcesz wrócić to ponowna rejestracja jest również bezpłatna.

Po rejestracji w Avon i zdecydowaniu o chęci zarabiania w proponowany sposób nie musisz się martwić rozliczaniem z US ani z ZUS.